Kassid kõnnivad omapead

Kassid kõnnivad omapead

Autor: Jaan Mikweldt

Kirjastus: KENTAUR

Kategooria: Noortele
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
18.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
9.99€
Osta
Kui oled kunagi tundnud, kuidas esimene armastus su südame põksuma paneb, siis Jaan Mikweldti teos "Kassid kõnnivad omapead" viib sind tagasi nendesse magushapudesse aegadesse. See on lugu noorest Maia'st, kelle ema on Soomes tööl ja kelle õlul lasub kogu kodu haldamine. Ta peab hoolitsema nii enda kui ka oma venna eest, mis tähendab söögitegemist ja kodu koristamist. Ühel päeval, keset koristusrutiini, toob uksekella helin Maia ellu ootamatu pöörde.

Ukse taga seisab poiss, kes toob endaga kaasa tormilised tunded ja paneb Maia südame kiiremini lööma. Ta ei oska aimatagi, kui palju see kohtumine tema elu muudab. "Kassid kõnnivad omapead" on kaasahaarav ja sügavalt inimlik lugu, mis käsitleb keerulisi valikuid ja eetilisi dilemmasid, mis on tuttavad meile kõigile. See on teos, mis paneb sind mõtlema armastusele, reetmisele ja nendele esimestele kogemustele, mis meid kujundavad.

Jaan Mikweldti sulest tulnud romaan on ühtaegu nii ajatu kui ka ajastutruu, pakkudes äratundmisrõõmu neile, kes on ise nooruse ristteedel seisnud. Kui oled valmis sukelduma Maia maailma ja avastama, kuidas kassid – ja inimhinged – omapead kõnnivad, siis see raamat on just sulle.