KASSIKESE PÄEV

KASSIKESE PÄEV

Autor: Kristi Kingo

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
8.95€ / 8.50€
Osta
Avasta armas ja lõbus maailm, kus väike kassike veedab oma päeva, läbi Kristi Kingo loodud pappraamatu "Kassikese päev". See raamat ei ole lihtsalt tavaline lasteraamat – see on luulevormis meistriteos, mis on mõeldud väikestele lugejatele, et arendada nende lugemisoskust ja armastust raamatute vastu.

"Kassikese päev" toob sinuni kassipoja igapäevased seiklused, mis on kirjeldatud rütmikate salmide ja riimide kaudu, luues nii kaasahaarava ja meeldejääva lugemiskogemuse. Kujundus on silmapaistev – iga lehekülg on kaunistatud suurte liikuvate silmadega, mis muudavad kassipoja tegemised veelgi elavamaks ja köitvamaks.

Kui oled lapsevanem, kes otsib viisi, kuidas tutvustada oma lapsele lugemise imelist maailma, või lihtsalt raamatusõber, kes soovib oma kollektsiooni rikastada erilise teosega, siis "Kassikese päev" on just see, mida vajad. Kristi Kingo on loonud teose, mis ei jäta kedagi külmaks – see on ideaalne kingitus, mis viib sind ja sinu väikest lugejat imelisele seiklusele koos kassipojaga.

Ära maga maha võimalust sukelduda "Kassikese päeva" värvikirevasse maailma, kus iga päev on seiklus ja iga riim on samm edasi lugemise radadel.