Kassikõnd

Kassikõnd

Autor: Diana Lotus

Kirjastus: PETRONE PRINT

Kategooria: Noortele
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, mis tunne on elada glamuurse modelli elu? Diana Lotuse raamat "Kassikõnd" viib teid põnevale teekonnale koos noore tütarlapsega, kes astub esimesi samme täiskasvanuelu keerdkäikudes. See on lugu, mis paljastab kõrgmoe maailma sära ja varjukülgi läbi noore naise silmade, kes avastab enda jaoks suurlinnade kireva elu.

Raamatu keskmes on tüdruk, kes sukeldub pea ees modellinduse ahvatlevasse, ent nõudlikku maailma. Te saate osa tema seiklustest, mis viivad teda ühest maailma metropolist teise, kus ta kohtub erinevate inimestega ja kogeb elu kõiki tahke. Ta proovib kanda rõivaid, mis on kättesaamatud enamikule, ja elab üle luksuse hetki, mis on paljude unistus. Kuid see pole pelgalt glamuur ja sära. Raamat toob esile ka üksinduse, kurnatuse ja pettumuse momendid, mis sageli jäävad väljapoole kaamerate ja välklampide valgust.

"Kassikõnd" on aus ja avameelne pilguheit noore naise eneseleidmise teekonnale, mis on täis nii rõõmu kui ka väljakutseid. See on lugu, mis ei jäta kedagi külmaks – olgu te siis moemaailma fänn või lihtsalt huvitatud inimlikust kasvuloojutustust.

Kui olete valmis sukelduma modellinduse keeristormi ja avastama, mis peitub selle läikiva pinna all, siis Diana Lotuse "Kassikõnd" on teie jaoks. See on raamat, mis ei ilusta ega varja, vaid näitab kõike nii, nagu see on – ühe noore naise silmade läbi, kes seisab silmitsi oma unistuste ja reaalsuse vahel.