KASULIKUD KALATOIDUD

KASULIKUD KALATOIDUD

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Liha- ja kalatoidud
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Hetkel pole saadaval
Kui oled kalasõber või soovid oma toidulauda tervislike ja maitsvate roogadega rikastada, siis on "Kasulikud kalatoidud" just see raamat, mida vajad. Autor toob sinuni põnevad retseptid ja näpunäited, kuidas valmistada erinevaid kalaliike alates värskelt püütud kohalikest kaladest kuni eksootiliste mereandideni.

Kas teadsid, et kala on tõeline toitainete allikas? See on rikas oomega-3-rasvhapete, kvaliteetsete valkude, mineraalainete ning A-, D- ja E-vitamiinide poolest. Merekalad pakuvad lisaks ka vajalikku joodi. Tervise Arengu Instituut soovitab kala süüa vähemalt kolm korda nädalas, et toetada oma tervist parimal viisil.

Raamatus "Kasulikud kalatoidud" leiad mitmekülgseid ideid, kuidas kala valmistada. Olgu selleks siis soolamine, küpsetamine, grillimine, suitsutamine või kuivatamine – igaüks leiab endale sobiva viisi. Autor ei jäta tähelepanuta ka külmutatud kalu, mis on tihti kergesti kättesaadavad ja pakuvad kiiret lahendust toitvaks õhtusöögiks.

Lisaks traditsioonilistele kalaliikidele nagu lõhe ja vürtsikilu, tutvustab raamat ka vähem tuntud, kuid maitsvaid valikuid. Avasta krevettide, kammkarpide, sinimerekarpide, kaheksajalgade ja kalmaaride maailm ning õpi valmistama neist ahvatlevaid roogasid, mis rikastavad sinu toidulauda ja pakuvad uusi maitseelamusi.

"Kasulikud kalatoidud" on suurepärane abimees kõigile, kes soovivad oma köögis katsetada ja avastada kala mitmekülgsust. Olgu sa kogenud kokk või alles oma kulinaarset teekonda alustav huviline, see raamat on sinu teejuhiks kalade imelisse maailma.