Kati Itaalias

Kati Itaalias

Autor: Astrid Lindgren

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Noortele
2001 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.50€
Osta
Apollo
6.95€ / 6.60€
Osta
Kas olete kunagi unistanud Itaalia päikesest, selle ajaloolistest linnadest ja kultuuririkkusest? Astrid Lindgreni armastatud teos "Kati Itaalias" viib teid just sellisele reisile, kus peategelane Kati koos oma sõbra Evaga avastavad selle kauni maa võlusid.

Kui Kati ja Eva jalgpallilotot mängides ootamatult kolm tuhat krooni võidavad, ei pea nad kaua mõtlema, kuidas oma õnnelikku juhust kasutada. Nad otsustavad minna Itaaliasse, et kogeda midagi enamat kui lihtsalt turistidele mõeldud huvireise. Nende seiklus Itaalias on täis põnevust ja uusi avastusi, mis panevad lugeja unistama omaenda Itaalia seiklustest.

Astrid Lindgreni sulest pärinev "Kati Itaalias" on lõbus ja seikluslik lugemine, mis kuulub rõõmsameelse Kati triloogia teise osana. See raamat viib sind kaasa Stockholmi elava neiu Kati ja tema sõbra Eva seiklustele Itaalia päikeseliste tänavate, ajalooliste kirikute ja elava kultuuri keskel.

Kui armastad reisimist, kultuuri ja seiklusi, siis "Kati Itaalias" on just see raamat, mis võiks kuuluda sinu lugemisnimekirja. Astu koos Katiga Itaalia päikeselisse maailma ja lase end kaasa haarata sellest lõbusast ja südamlikust loost.