Kati Pariisis

Kati Pariisis

Autor: Astrid Lindgren

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Noortele
2001 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.50€
Osta
Apollo
6.95€ / 6.60€
Osta
Kas oled valmis sukelduma romantikasse, mis viib sind otse Pariisi südamesse? "Kati Pariisis" on Astrid Lindgreni sulest pärit lummav lugu, mis viib sind koos peategelastega nende elu ühele erilisele teekonnale.

Kujutle end Kati kingadesse, kes on valmis astuma abieluranda oma armastatud Lennartiga. Nende armastuslugu ei ole tavaline – see on täis värve, naeru ja üllatusi. Just siis, kui arvad, et tead, mis järgmiseks juhtub, toob Lindgreni oskuslik jutustus esile uue pöörde.

Ainult seitse kuud pärast Lennarti südantsoojendavat abieluettepanekut leiavad Kati ja Lennart end Pariisist, kus nad vahetavad tõotusi ja ütlevad oma "jah" sõna. Kuid see on alles algus. Koos Katiga saad avastada Pariisi võlusid, jalutada mööda selle ajaloolisi tänavaid ja tunda end osana sellest legendaarsest linnast.

Kui Kati ja Lennart oma uut elu alustavad, liitub nendega ka Katit toetav sõbranna Eva, kes toob oma teravmeelsuse ja elurõõmuga lugu veelgi enam ellu. Koos seiklevad nad läbi Pariisi, avastades selle kultuuri, kunsti ja muidugi – armastuse.

"Astrid Lindgreni "Kati Pariisis" on mitte ainult lõbus ja meelelahutuslik lugemine, vaid ka sügavam pilguheit inimsuhetele ja sellele, kuidas ühised seiklused võivad sidemeid tugevdada. See on triloogia viimane raamat, mis jätab sind soojade tunnetega ja igatsema veelgi rohkem Kati ja tema sõprade lugusid.

Kui oled valmis avastama Pariisi koos armastuse ja sõprusega, siis "Kati Pariisis" on just see raamat, mida sa ei taha käest panna. See on lugu, mis paneb sind unistama ja naeratama, nagu ainult Astrid Lindgren oskab.