KATJA HÜPPAB

KATJA HÜPPAB

Autor: Fil

Kirjastus: HEA TEGU

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 10-12
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
9.99€
Osta
Kui otsid südantsoojendavat lugemiselamust, siis "Katja hüppab" võib olla just see, mida vajad. See raamat räägib armsast kassipojast nimega Katja, kes on leidnud endale uue kodu ja õpib selles keskkonnas julgelt toime tulema. Katja on kiiresti kõigiga sõbraks saanud ja tema enesekindlus kasvab iga päevaga. Hüppamine on tema jaoks mitte ainult lõbus tegevus, vaid ka viis, kuidas oma julgust proovile panna. Ja nii Katja hüppabki, ületades takistusi ja saavutades uusi kõrgusi.

Kui oled loomasõber või lihtsalt armastad südamlikke lugusid, siis Katja seiklused pakuvad sulle kindlasti naudingut. See lugu ei räägi ainult kassipoja kasvamisest ja arengust, vaid ka julgusest ja eneseületamisest, mis on universaalsed teemad, millega igaüks suudab samastuda. Raamat "Katja hüppab" on kirjutatud autori Fil poolt, kes on suutnud luua tõeliselt kaasahaarava ja südantliigutava teose.

Kui tunned, et see raamat võiks sind kõnetada, siis ära kõhkle seda oma lugemisnimekirja lisamast. Võimalik, et Katja seiklused toovad naeratuse sinu näole ja soojuse sinu südamesse.