KATSU VÄRVE. PUNANE

KATSU VÄRVE. PUNANE

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.48€
Hetkel pole saadaval
Apollo
6.95€ / 6.60€
Osta
Kui otsid oma väikesele uudishimulikule pere liikmele midagi põnevat, siis "Katsu Värve. Punane" võib olla just see, mida vajate. See raamat pakub väikelastele võimalust avastada punast värvi läbi erinevate tekstuuride ja kujundite. Kujutlege lapse elevust, kui ta puudutab siidja pehmusega roosiõit või tunnetab tuletõrjeauto kummirataste mustrit oma sõrmeotstega. Ja see pole veel kõik – pehme kõhuga linnuke ootab samuti pisikeste käte õrna katsumist.

See lõbus ja kaasahaarav pappraamat ei ole ainult meelelahutus – see on ka õppevahend. Trükitähtedega kirjutatud tekst aitab lastel tutvuda tähestikuga, mis on suurepärane ettevalmistus lugema õppimiseks. "Katsu Värve. Punane" on loodud selleks, et äratada pisipõnnides huvi lugemise ja õppimise vastu, samal ajal nende meeli ja sõnavara arendades.

Kui teie laps on just avastamas maailma värve ja kujusid, siis see raamat on ideaalne kaaslane sel teekonnal. Lugege koos, katsuge ja tundke – ja vaadake, kuidas teie lapse silmad särama löövad iga uue lehekülje keeramisel. "Katsu Värve. Punane" on rohkem kui raamat – see on teie lapse esimene samm avastamaks maailma imesid.