Kauboi Klaus ja jõuluvana kaktusevõsas

Kauboi Klaus ja jõuluvana kaktusevõsas

Autor: Eva Muszynski

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Apollo
3.99€
Osta
Kas oled valmis sukelduma põnevasse talvisele seiklusse koos Kauboi Klausi ja tema sõpradega? "Kauboi Klaus ja jõuluvana kaktusevõsas", autoriks andekas Eva Muszynski, viib sind Killuke Õnne farmi, kus jõulud on juba ukse ees. Klaus, koos oma ustava lehma Roosi ja rõõmsameelse põrsas Liisaga, valmistuvad pühadeks erilisel moel – nad ehtivad jõulukaktust, küpsetavad ahjusooje piparkooke ja ootavad põnevusega jõuluvana saabumist.

Kuid jõuluvana teekond pole sugugi lihtne. Tema teele satuvad nii äpardunud põhjapõdrasaan, kui ka kõikvõimalikud tegelased alates kavalatest teeröövlitest Armi-Armini, Pika Lauri ja Viie-Sendi-Villemist kuni väärikate indiaanipealike ja nende hõimudeni. Need kohtumised põimuvad üheks suureks seikluseks, mis paneb proovile kõik osapooled.

Eva Muszynski loodud "Kauboi Klausi" raamatusari on suurepärane valik algajale lugejale, kes soovib arendada oma lugemisoskust ja avastada raamatute imelist maailma. Kirjaniku elav jutustamisstiil ja värvikirevad tegelaskujud ei jäta kedagi külmaks. Need lood on täis põnevust ja huumorit, mis haaravad kaasa ja tekitavad lapses tõelise lugemishuvi.

Kui soovid, et sinu laps armuks lugemisse ja avastaks uusi fantastilisi maailmu, siis "Kauboi Klaus ja jõuluvana kaktusevõsas" on just see raamat, mida otsid. Lase oma lapsel liituda Kauboi Klausi ja tema sõprade seiklustega ning avastada, mis peitub järgmisel leheküljel.