Kauboi Klaus ja nurjatu Volli

Kauboi Klaus ja nurjatu Volli

Autor: Eva Muszynski

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Osta
Apollo
2.99€
Osta
Kas oled valmis sukelduma seiklusrohkesse maailma, kus Kauboi Klaus, koos oma truude sõprade põrsas Liisa ja lehm Roosiga, peab lahendama järjekordse põneva väljakutse? "Kauboi Klaus ja nurjatu Volli" on lugu, mis viib sind Killukese Õnne farmi, kus igapäevaelu on kõike muud kui tavaline.

Kui Klaus saab oma vanaemalt ootamatu telegrammi, kus palutakse teda postijaama vastu minema, algab tema teekond läbi salapärase kaktusevõsa. See pole mingi tavaline jalutuskäik – Klaus peab olema nutikas ja julge, sest teel kohtub ta kõige ootamatumate tegelastega, sealhulgas nurjatu Volli endaga. Ja muidugi, kõige selle keskel ei tohi unustada vanaema ootust ning vajadust õigeaegselt väikesele hädale jõuda.

Eva Muszynski on loonud sarja, mis on ideaalne just Sulle, kui oled algaja lugeja. Raamatud on täis põnevust ja pakuvad Sulle võimalust iseseisvalt lugemismaailma avastada. Iga lehekülg kutsub Sind edasi lugema, et teada saada, millised seiklused meie kangelasi ees ootavad. Värvikirevad illustratsioonid ja meeldejäävad karakterid muudavad lugemise nauditavaks ning arendavad märkamatult Sinu lugemisoskust.

Kui Sa tahad kogeda tõelist lugemisrõõmu ja liituda Kauboi Klausi ning tema sõprade seiklustega, siis "Kauboi Klaus ja nurjatu Volli" on just see raamat, mida otsid. Avasta, kuidas väike farmielu võib pakkuda suuri seiklusi ja kuidas iga uus lehekülg toob kaasa uue põnevuse. Ära lase sellel võimalusel käest – haara raamat ja alusta teekonda koos Kauboi Klausi ja tema vahvate kaaslastega!