Kauboi Klaus ja põrsas Liisa

Kauboi Klaus ja põrsas Liisa

Autor: Eva Muszynski

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.80€
Osta
Apollo
8.95€ / 8.50€
Osta
Kas olete valmis seikluseks, mis viib teid otse Metsiku Lääne südamesse? "Kauboi Klaus ja põrsas Liisa" on lugu, mis rullub lahti farmil, mille nimi on Killuke õnne, kus peategelane, Kauboi Klaus, elab koos oma sõbra, põrsas Liisaga. Eva Muszynski on loonud maailma, kus igapäevane toidupoe külastus muutub seikluseks, kus tuleb läbi murda kaktusevõsast – ja see pole sugugi lihtne ülesanne! Klaus peab selga tõmbama tuukriülikonna, et oma teekonnal ellu jääda.

Ühel päeval, pärast järjekordset poeskäiku, sünnib Kauboi Klausi peas geniaalne idee. Mis see on? Selle avastamine jääb teie ja raamatu vahele. See lugu on pälvinud laste heakskiidu, pakkudes naeru ja põnevust. Nagu 7-aastane Kristjan on öelnud: "Kauboi Klaus on väga naljakas ja väga lahe."

Kui otsite oma lapsele raamatut, mis oleks täis fantaasiat ja seiklust, siis "Kauboi Klaus ja põrsas Liisa" võib olla just see, mida vajate. See on lugu, mis mitte ainult ei meelelaha, vaid ka inspireerib lapsi mõtlema loovalt ja leidma lahendusi ebatavalistele probleemidele. Kas olete valmis avastama, milliseid seiklusi Killukese õnne farm peidab?