Kauboi Klaus ja puuksutav poni

Kauboi Klaus ja puuksutav poni

Autor: Eva Muszynski

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Osta
Apollo
2.99€
Osta
Kas oled valmis sukelduma Kauboi Klause ja tema eriskummalise sõbra, puuksutava poni, lõbusasse maailma? "Kauboi Klaus ja puuksutav poni" on lugu, mis viib sind kaasa põnevale seiklusele, kus igapäevane aiatöö põrkub ootamatute ja kõhutuulte täis üllatustega.

Eva Muszynski, Berliinis sündinud ja sealsetes kõrgkoolides hariduse omandanud autor, on tuntud oma vaimukate ja südantsoojendavate lasteraamatute poolest. Tema loodud tegelased, nagu kauboi Klaus, on võitnud lugematul hulgal noorte lugejate südameid. Eva, kes alustas karjääri täiskasvanutele suunatud koomiksite joonistajana, on nüüdseks pühendunud lastekirjandusele, tuues oma illustratsioonide ja tekstidega naeratuse iga lapse näole.

Karsten Teich, samuti Saksamaalt pärit kunstnik ja kirjanik, on Eva loominguline partner selles seikluses. Tema illustratsioonid on täis värvi ja elu, muutes loo veelgi kaasahaaravamaks. Karsteni haridustee Kasseli kunstiülikoolis on andnud talle vajalikud oskused, et tuua lugejateni unustamatuid tegelaskujusid, kes jäävad meelde pikaks ajaks.

Kui sa oled valmis avastama, kuidas üks kauboi saab hakkama oma uue, kuid mitte just kõige tavalisema ratsuga, siis "Kauboi Klaus ja puuksutav poni" on just sinu jaoks. See raamat ei paku mitte ainult naeru ja meelelahutust, vaid ka õpetlikke hetki, mis räägivad sõprusest ja leidlikkusest. Võta hetk ja lase end kaasa haarata selles humoorikas seikluses, mis on sobilik nii noortele lugejatele kui ka nende vanematele, kes soovivad jagada rõõmsat lugemiskogemust oma lastega.