Kauboi Klaus ja rokkivad kanad

Kauboi Klaus ja rokkivad kanad

Autor: Eva Muszynski

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Osta
Apollo
2.99€
Osta
Kas otsid midagi põnevat ja lõbusat oma väikesele raamatusõbrale? "Kauboi Klaus ja rokkivad kanad" on Eva Muszynski sulest pärit seiklus, mis viib sind Killukese Õnne farmi, kus elab üks eriline kauboi. Klaus pole tavaline kauboi, tema kaaslaseks on tark põrsas nimega Liisa ja töökas lehm Roosi, kes koos moodustavad südamliku sõpruskonna.

Ühel päeval leiavad nad end aga ootamatust olukorrast, kui viis kõva häält tegevat kana tormavad nende kööki. Need pole mingid tavalised kanad – nad on põgenenud koioti eest ja otsivad oma kadunud bossi Marii Atsihti. Lisaks kannavad nad endaga kaasas mõistatuslikku rohelist muna, mis lisab loole salapära.

See raamat on suurepärane valik algajale lugejale, kes soovib oma lugemisoskust arendada. Eva Muszynski on loonud värvikirevad ja meeldejäävad tegelased, kelle seiklused ei lase raamatut käest panna. Lugu on kirjutatud kaasahaaravalt ja humoorikalt, mis teeb lugemiskogemuse nauditavaks ning ärgitab lapsi avastama, mis peitub järgmisel leheküljel.

"Kauboi Klaus ja rokkivad kanad" on rohkem kui lihtsalt lugu – see on sõprus, julgus ja uudishimu, mis pakub naeru ja põnevust igale noorele lugejale. Avasta Klaus'i, Liisa ja Roosi maailm ning sukeldu seiklustesse, mis ootavad sind Killukese Õnne farmil!