KAUNITAR JA KOLETIS. PABERRÕIVAD NUKKUDELE

KAUNITAR JA KOLETIS. PABERRÕIVAD NUKKUDELE

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.40€
Osta
Apollo
5.45€ / 5.18€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, milline rõivastus sobiks ideaalselt muinasjutulisele kaunitarile või tema müstilisele koletisele? "Kaunitar ja Koletis. Paberrõivad nukkudele" on loominguline raamat, mis kutsub teid avastama rõivaste maailma läbi klassikalise loo tegelaste.

Raamatus on teie jaoks valmis pandud väljalõigatavad tegelaskujud, millele saate ise rõivaid sobitada. See on suurepärane võimalus lasta oma kujutlusvõimel lennata ja luua erinevaid kostüüme vastavalt sündmustele, kuhu kaunitar ja koletis võivad sattuda. Olgu selleks siis pidulik tantsupidu või mõnus õhtu kamina ees, teie olete stilist, kes otsustab, milline komplekt on igaks juhuks kõige sobivam.

Kuid pidage meeles, et kuigi see raamat pakub lõputult lõbu ja fantaasiarikkaid mänguvõimalusi, sisaldab see väikeseid osi, mis võivad olla ohtlikud alla kolmeaastastele lastele. Seega on oluline jälgida, et raamat oleks kasutusel vastutustundlikult ja väikelastele kättesaamatus kohas.

Avastage moodi ja fantaasiat "Kaunitar ja Koletis. Paberrõivad nukkudele" kaudu ning andke oma panus nende ajatute tegelaste lugudesse. See on mitte ainult meelelahutuslik, vaid ka arendav tegevus, mis võib inspireerida lapsi mõistma riietumise kunsti ja isikupära tähtsust.