KAUNITAR. PABERRÕIVAD NUKKUDELE

KAUNITAR. PABERRÕIVAD NUKKUDELE

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.90€
Osta
Apollo
3.95€ / 3.75€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, millist rõivastust valiks peole minekuks tõeline kaunitar? "Kaunitar. Paberrõivad nukkudele" on loominguline ja lõbus viis avastada moe maailma läbi mängu. See raamat pakub teile võimalust astuda stilisti rolli ja riietada pabernukke, et nad oleksid igaks sündmuseks valmis.

Raamatu tagakaanel leiate väljalõigatavad nukud, kes on valmis teie abiga säravaks muutuma. Valige nende garderoobist välja kõige silmapaistvamad ja stiilipuhtad kostüümid, et nad saaksid peagi algavale peole stiilselt saabuda. Raamatu lehekülgedel on mitmekesine valik rõivaid ja aksessuaare, mis võimaldab teil luua lõputult kombinatsioone ja stiile.

"Kaunitar. Paberrõivad nukkudele" ei ole ainult meelelahutuslik, vaid ka hariv. See on suurepärane viis arendada laste peenmotoorikat ja loomingulist mõtlemist, samal ajal õpetades neile riietumisetiketti ja stiilitunnetust. Raamat sobib suurepäraselt kingituseks noortele moehuvilistele või lihtsalt lõbusaks ajaviiteks pere väiksematele.

Võtke käärid kätte ja valmistuge moeseikluseks, kus teie olete peadisainer. "Kaunitar. Paberrõivad nukkudele" ootab teid, et tuua esile teie sisemine moelooja ja viia teid rõõmsale rännakule läbi riietumiskunsti.