Keeda mulle üks muinasjutt!

Keeda mulle üks muinasjutt!

Autor: Majda Koren

Kirjastus: PÄIKE JA PILV

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.60€
Hetkel pole saadaval
Apollo
9.95€ / 9.45€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas panna oma pirtsakat last rohkem sööma? "Keeda mulle üks muinasjutt!" autorilt Majda Korenilt pakub ainulaadset ja loomingulist lähenemist. See raamat ei ole tavaline kokaraamat, vaid pigem fantaasiarikas teejuht, kuidas muuta söögiaeg lõbusaks ja kaasahaaravaks.

Kujuta ette, et sinu köögis on roosa pott, millel on rohelised täpid, ja sa hakkad selles veega maagilist suppi keetma. Sa lisad näpuotsatäie soola, paar kartulit, teelusikatäie ussihambapulbrit ja kolm teelusikatäit naeru. Sa segad seda armastuse ja hoolivusega ning serveerid suure kulbitäie oma lapse taldrikule. Kui esimene katsetus ei osutu hitiks, ei heida sa meelt – sa haarad sinise poti ja alustad uue muinasjutulise retsepti loomist.

See raamat on rohkem kui lihtsalt toiduvalmistamise juhend – see on vahend, mis aitab sul luua mälestusi ja õpetab lastele toidu vastu huvi tundma läbi mängu ja fantaasia. "Keeda mulle üks muinasjutt!" on ideaalne lugemine igale vanemale, kes soovib oma lapsele pakkuda tervislikke ja maitsvaid roogasid, kasutades selleks pisut kujutlusvõimet ja palju armastust.