Keedetud hinged

Keedetud hinged

Autor: Tarmo Teder

Kirjastus: EESTI RAAMAT

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2012 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Tarmo Tederi "Keedetud hinged" on teos, mis viib sind läbi kahe erineva, kuid võrdselt kaasahaarava proosamaailma. Esimeses osas avaneb sinu ees kümme stiilipuhast novelli, mis on kirjutatud meisterliku sõnakasutuse ja ainulaadse stiilitunnetusega. Need lood on justkui peenelt lihvitud kalliskivid, igaüks neist sädelev ja sügav omaette.

Teine osa raamatust toob sinuni teravmeelseid ja peaaegu usutavaid jutustusi, kus astuvad üles mitmed tuntud kultuuri- ja ühiskonnategelased. Need lühemad lood on kui vaimukad ja teravad pilguheited meie ajastu kultuurimaastikule, mängides piiril, kus reaalsus ja fiktsioon kohati segunevad.

Tarmo Tederi "Keedetud hinged" on proosakogumik, mis ei jäta sind ükskõikseks. Autori julge ja kohati groteskne kujundikeel ning tema võime luua tihedat atmosfääri sõnade abil teevad sellest raamatust midagi enamat kui lihtsalt lugemiskogemuse – see on intellektuaalne seiklus, mis kutsub sind kaasa mõtlema ja oma meele piire avardama.

Kui otsid kirjandust, mis pakub nii esteetilist naudingut kui ka intellektuaalset väljakutset, siis Tarmo Tederi "Keedetud hinged" on just see, mida vajad. Avasta see ainulaadne proosakogumik ja lase end kaasa haarata kirjaniku erakordsest sõnakunstist.