Keegi teine

Keegi teine

Autor: Liina Vagula

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Noortele
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.80€
Osta
Apollo
7.99€
Osta
Kas kujutad ette, et ärkad ühel päeval ja leiad end hoopis teisest ajastust, teise inimese kehas? "Keegi teine", kirjutatud andeka eesti autor Liina Vagula sulest, viib sind põnevale rännakule läbi aja ja identiteedi.

Raamatu peategelane on koolitüdruk Eliisa, kes avab ühel hommikul silmad ja avastab enda suureks üllatuseks, et teda kutsutakse Klaarikaks. Veelgi enam, ta ei ole oma toas, vaid vanaema kodus – ja see pole päris see paik, mida ta mäletab. Kõik on korraga nii tuttav ja samas võõras. Eliisa mõistab peagi, et on sattunud mingil salapärasel moel minevikku, oma ema noorusaega.

Eliisa peab nüüd hakkama saama oma ema noorusaja väljakutsetega, mis on kõike muud kui lihtsad. Ta seisab silmitsi probleemide ja olukordadega, mis panevad teda proovile nii emotsionaalselt kui ka vaimselt. Samal ajal otsib ta meeleheitlikult viisi, kuidas naasta oma aega ja oma kehasse, mis tundub olevat veelgi suurem väljakutse.

"Keegi teine" on kaasahaarav lugu, mis käsitleb ajaloolist põnevust, isiklikku kasvu ja identiteedi otsinguid. See on lugu, mis paneb sind mõtlema, kui oluline on mõista meie vanemate noorusaega ja kuidas see mõjutab meid praegu.

Liina Vagula on loonud teose, mis ei ole mitte ainult põnev lugemine, vaid pakub ka sügavamat sissevaadet inimhinge ja perekonna ajaloo keerdkäikudesse. Kui sa armastad ajas rändamise lugusid ja psühholoogilist sügavust, siis "Keegi teine" on just see raamat, mida sa otsid. Avasta, kuidas Eliisa toime tuleb oma ema eluga ja kas ta suudab leida tee tagasi tulevikku.