KEEMIA TEABEVIHIK II

KEEMIA TEABEVIHIK II

Autor: Aarne Tõldsepp,Vilja Toots,Anneli Lukason

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Abimaterjalid põhikoolile
2007 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.58€
Hetkel pole saadaval
Kas otsid usaldusväärset ja põhjalikku materjali, mis aitaks sul keemia maailmas orienteeruda? "Keemia Teabevihik II", kirjutatud Aarne Tõldsepa, Vilja Tootsi ja Anneli Lukasoni poolt, on just see, mida vajad. See teabevihik on loodud selleks, et toetada sind keemia õppimisel, pakkudes väärtuslikku lisamaterjali ja abivahendeid, mis on mõeldud eelkõige IX klassi õpilastele, kuid on kasulik ka gümnaasiumi tasemel.

Teabevihik on varustatud metoodiliste skeemide, lahendusalgoritmide ja mõistete selgitustega, mis on seotud IX klassi keemia õppekavaga. See võimaldab sul meenutada ja korduvalt üle korrata õpitud teemasid, tagades sügavama arusaama ja parema ettevalmistuse eksamiteks.

Lisaks on teabevihikus hulgaliselt tabeleid, diagramme, graafikuid ja jooniseid, mis aitavad sul mõista anorgaaniliste ja orgaaniliste ainete koostist, nimetusi, omadusi, leidumist ja tootmist. Need visuaalsed abivahendid on hindamatud, kui soovid saada selget ettekujutust keerulistest keemilistest protsessidest ja ainetest.

"Keemia Teabevihik II" on loodud järgima VIII klassi teabevihiku metoodilist ülesehitust ja didaktilisi lahendusi, moodustades koos nendega tervikliku õppevahendite komplekti, mis toetab sinu keemiaalaseid teadmisi läbi põhikooli.

Kui keemia tundub keeruline või vajad kindlat allikat õpingute toetamiseks, on "Keemia Teabevihik II" sinu kindel kaaslane. See on loodud selleks, et muuta keeruline lihtsaks ja arusaadavaks, aidates sul saavutada parimaid tulemusi ja süvendada oma teadmisi keemia vallas.