KEEMIA TÖÖVIHIK 9. KLASSILE. I OSA

KEEMIA TÖÖVIHIK 9. KLASSILE. I OSA

Kirjastus: AVITA KIRJASTUS

Kategooria: Põhikooli õpikud ja töövihikud
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.16€
Osta
Kas oled valmis sukelduma keemia põnevatesse sügavustesse? "Keemia töövihik 9. klassile. I osa" on Sinu teejuht, mis aitab Sul mõista aineid ja nende omavahelisi reaktsioone. See töövihik on loodud spetsiaalselt 2018. aastal ilmunud õpiku kõrvale, et pakkuda Sulle praktilisi ülesandeid ja harjutusi, mis toetavad õpikus olevat teooriat.

Töövihiku sisu on hoolikalt üle vaadanud ja retsenseerinud keemiaekspertide Indrek Viil ja Joana Jõgela teravad pilgud, mis tagab materjali kvaliteedi ja usaldusväärsuse. Töövihiku selge ja arusaadava ülesehituse eest on hoolitsenud toimetajad Jörgen Metsik ja Eliise Tammekivi.

Visuaalselt aitab keerulisi keemilisi kontseptsioone mõista Aide Raidmetsa loodud joonised, mis muudavad keeruka materjali kergemini haaratavaks. Lisaks on Jörgen Metsik panustanud molekulimudelitega, mis aitavad Sul ette kujutada aatomite ja molekulide vahelisi seoseid kolmemõõtmeliselt.

See töövihik ei ole lihtsalt harjutuste kogumik, vaid Sinu isiklik abiline keemia maailma avastamisel. Kui oled 9. klassi õpilane või lihtsalt keemiast huvitatud, siis "Keemia töövihik 9. klassile. I osa" on just see, mida vajad, et oma teadmisi kindlalt ja süstemaatiliselt laiendada.