KEEMIA ÜLESANDEID RIIGIEKSAMIKS

KEEMIA ÜLESANDEID RIIGIEKSAMIKS

Autor: Jüri Vene,Lia Paaver

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Abimaterjalid gümnaasiumile
2004 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.97€
Osta
Apollo
5.45€ / 5.18€
Osta
Kui oled gümnaasiumiõpilane, kes valmistub riigieksamiks, või lihtsalt keemia huviline, kes soovib oma teadmisi proovile panna, siis "KEEMIA ÜLESANDEID RIIGIEKSAMIKS" on just see, mida vajad. Autorid Jüri Vene ja Lia Paaver on kokku pannud raamatu, mis aitab sul kinnistada ja testida oma teoreetilisi teadmisi keemia valdkonnas, pannes erilist rõhku just nendele oskustele, mida eksam nõuab.

Raamat on suurepärane abimees, mis aitab sul mõista ja rakendada keemia põhimõisteid ning seaduspärasusi. Sa õpid koostama aatomi elektronstruktuure, määrama keemiliste elementide oksüdatsiooniastmeid ja iseloomustama elementide omadusi, tuginedes nende asendile perioodilisussüsteemis. Seejuures ei jäeta tähelepanuta ka praktilisi oskusi, nagu keemiliste sidemete tüüpide määramine ja keemiliste reaktsioonide kiiruse hindamine.

Peale selle käsitletakse raamatus põhjalikult elektrolüütilist dissotsiatsiooni, vahetusreaktsioonide mehhanisme ja redoksreaktsioone, andes sulle vajalikud tööriistad, et mõista ja lahendada keerukaid keemiaülesandeid. Samuti saad teadmisi metallide ja mittemetallide omadustest ning õpid koostama reaktsioonivõrrandeid.

Autorid on hoolitsenud selle eest, et saaksid harjutada ka orgaaniliste ainete nomenklatuuri kasutamist, struktuurivalemite koostamist ja aineteklassidesse kuulumise määramist. Lisaks on raamatus toodud näpunäiteid keemilise koostise arvutamiseks ja lahuste kontsentratsioonidega seotud ülesannete lahendamiseks.

"KEEMIA ÜLESANDEID RIIGIEKSAMIKS" on suurepärane allikas, mis võimaldab sul süvendada oma keemiaalaseid teadmisi ja valmistuda edukalt riigieksamiks. Pane oma oskused proovile ja astu samm lähemale keemia maailma sügavamale mõistmisele.