Keemilised elemendid. Klapiraamat

Keemilised elemendid. Klapiraamat

Autor: Alice James

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Teatmekirjandus lastele
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.80€
Osta
Kas teadsid, et kogu meie ümbritsev maailm põhineb vaid 118 keemilisel elemendil? Need on ehituskivid, millest koosneb kõik, mida sa näed, puudutad ja hingad. Alice Jamesi raamat "Keemilised elemendid. Klapiraamat" avab ukse sellele põnevale maailmale, kus iga element leiab oma koha perioodilisustabelis.

Raamat viib sind avastusretkele, kus saad tutvuda iga elemendi unikaalsete omaduste ja kasutusaladega. Kas oled kunagi mõelnud, miks kuld on nii hinnatud või mida teeb argoon meie tänavavalgustuses? "Keemilised elemendid. Klapiraamat" ei paku mitte ainult vastuseid nendele küsimustele, vaid ka palju muud huvitavat ja kasulikku teavet.

Alice James on loonud teose, mis on ideaalne kaaslane igale teadushuvilisele. Raamat on rikastatud klapitavate osadega, mis muudavad õppimise interaktiivseks ja köitvaks. See on suurepärane viis, kuidas sina või sinu laps saab avastada keemia imelist maailma.

Kui oled alati tahtnud teada, kuidas elemendid meie igapäevaelus rolli mängivad, siis see raamat on just sinule. "Keemilised elemendid. Klapiraamat" on teekond aatomitest kosmoselaevadeni, avades silmad sellele, kui imeline ja mitmekülgne on keemia maailm. Võta see raamat kätte ja lase oma uudishimul lennata!