KEEMILISTE ELEMENTIDE PERIOODILISUSTABEL

KEEMILISTE ELEMENTIDE PERIOODILISUSTABEL

Kirjastus: KUMA

Kategooria: Abimaterjalid põhikoolile
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.50€
Osta
Apollo
2.45€ / 2.33€
Osta
Kas olete kunagi soovinud mõista keemiliste elementide maailma sügavamalt? "Keemiliste Elementide Perioodilisustabel" on teos, mis avab ukse keemia põhialuste juurde. See raamat pakub sulle võimalust tutvuda perioodilisustabeliga, mis sisaldab kõiki tuntud elemente vesinikust (nr 1) kuni oganessoonini (nr 118), koos nende olulisemate omaduste ja sümbolitega.

Raamatu esikaanel ilutseb üksikasjalik perioodilisustabel, mis on varustatud kõige vajalikuga, et saaksite elementide omadusi kiiresti ja lihtsalt mõista. Kõik andmed on esitatud selgelt ja loogiliselt, et saaksite kiiresti leida vajaliku teabe.

Lisaks visuaalsele materjalile, pakub raamat ka teoreetilist tausta. Tagakaanel on põhjalik ülevaade aatomi ehitusest, mis aitab sul mõista, kuidas aatomid koosnevad prootonitest, neutronitest ja elektronidest. Raamat õpetab sulle ka, kuidas arvutada välja neutronite arv aatomis, kasutades lihtsaid valemeid.

Raamatu autor on teinud suurepärast tööd, et muuta keeruline teema arusaadavaks ja kättesaadavaks. Olles lamineeritud, on see vastupidav ja sobib suurepäraselt igapäevaseks kasutamiseks nii õpilastele, õpetajatele kui ka keemiast huvitatud isikutele.

Kui keemia on sinu kirg või kui sa alles alustad selle põneva teadusharu avastamist, siis "Keemiliste Elementide Perioodilisustabel" on suurepärane abivahend, mis aitab sul mõista elementide omavahelisi seoseid ja nende kohta universumis. Hangi see teos ja astu samm lähemale keemia maailma mõistmisele.