Kellamäng

Kellamäng

Autor: Anna Smaill

Kirjastus: HEA LUGU

Kategooria: Fantaasia
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Apollo
4.99€
Osta
Kujutage ette Londonit, mille üle valitseb tohutu muusikainstrument – kellamäng, mis võib hävitada inimeste mälestused. Selles düstoopilises maailmas, kus iga ese väljendab end läbi oma unikaalse meloodia ja laul kõlab kõikjal, elavad inimesed päevast päeva, ilma mälestuste ja minevikuta. "Kellamäng" on Anna Smailli haarav romaan, mis viib lugeja sügavale unustuse ja muusika maailma.

Peategelane on noor orb Simon, kes saabub maale, et leida Londoni linnas oma koht. Tema ainuke varandus on meloodiajupp ja üks nimi, kuid temas on ka sügav tunne, et tal on täita mingi oluline ülesanne. Simon kohtub Lucieniga, kes tundub teadvat rohkem ohtudest, mis varitsevad Simonit tema enda minevikus. Neil kahel on erilised annid – ühel mäletamine ja teisel kuulmine – mis muudavad nad ohtlikuks kellamängu loojatele.

Anna Smailli "Kellamäng" on lugu võimust, mis kuulutab välja ainutõe ja haarab enda kätte inimeste elude üle kontrolli. See on ka lugu inimestest, kes võitlevad oma õiguse eest olla ebatäiuslikud, ning nende vastupanust ühtsele tõele allutatud maailmas.

Smailli luuleline keel ja ainulaadne narratiiv viivad lugeja läbi selle düstoopilise maastiku, kus isegi linnud ja sõnad võivad surra, kuid inimvaimu vabadus ja loovus jäävad ellu. Kui olete huvitatud põnevatest düstoopilistest maailmadest ja muusika võimest mõjutada inimkogemust, siis on "Kellamäng" teie jaoks kohustuslik lugemine.