Kellata torn

Kellata torn

Autor: Paul Raud

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Krimi ja põnevus
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
3.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuhu võivad viia unenäod? Paul Raua debüütromaan "Kellata torn" kutsub teid avastama maailma, mis on sama salapärane kui see on lummav. See on lugu noorest Nicolasest, kelle igapäevaelu pööratakse pea peale, kui ta asub otsima oma kadunud sõpra. Tema teekond ei ole tavaline – see viib ta läbi kummaliste paikade, kus kohtub eriskummaliste tegelastega, alates sinisilmsetest väikekodanlastest kuni deemonlike moosekantideni, ülbest kõrgaadlist rääkimata.

Romaan viib lugeja läbi suitsuste jazziklubide, mis põimuvad kummituslike metsade ja maagiliste raamatukogudega, luues mosaiigi, mis on ühtaegu nii ebamaine kui ka sügavalt inimlik. "Kellata torn" on kirjanduslik meistriteos, mis on saanud tunnustuse Eesti Kirjanike Liidu romaanivõistlusel, pälvides EKI ja Emakeele Sihtasutuse keeleauhinna.

Autor Paul Johannes Raud, kes on sündinud 1999. aastal, on noor talent, kes õpib Tallinna Ülikoolis itaalia keelt ja kultuuri ning filosoofiat. Tema esikteos "Kellata torn" räägib kuninglikest kõrvaltänavatest ja lärmakast üksildusest, mis kokku moodustavad unenäolise rännaku, mida sa ei taha maha magada.

Kui otsid midagi, mis äratab su meeled ja viib sind kaasa tundmatutesse maailmadesse, siis "Kellata torn" on just see raamat, mida sa otsid. Avasta Paul Raua ainulaadne hääl ja lase end viia seiklusele, mis jääb meelde pikaks ajaks.