Kellegi teise kingades

Kellegi teise kingades

Autor: Jojo Moyes

Kirjastus: RAHVA RAAMAT

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
27.99€
Osta
„Kellegi teise kingades” on Jojo Moyesi uusim romaan, mis toob lugejateni haarava loo kahest naisest, kelle elud põimuvad ootamatul viisil. Nisha Cantor, kes on harjunud luksusliku eluviisiga, leiab end äkitselt kõigest ilma jäetuna, kui tema abikaasa teatab lahutusest. Samal ajal püüab Sam Kemp, kes on kogemata kaasa võtnud Nisha koti, oma pere eest hoolitseda ja vee peal püsida.

Kui Sam proovib Nisha kõrge kontsaga kingi, tunneb ta ootamatult enesekindlust, mis viib ta arusaamisele, et tema elus peab midagi muutuma. See juhuslik sündmus käivitab sündmuste ahela, mis muudab mõlema naise elu.

Jojo Moyes, rahvusvaheliselt tuntud autor, kes on kirjutanud menukid „Mina enne sind” ja „Tähtede jagaja”, toob selles raamatus esile oma oskuse segada huumorit ja südamlikkust. „Kellegi teise kingades” on lugu, mis räägib naiste sõprusest, eneseleidmisest ja sellest, kuidas väikesed asjad võivad elus suurt muutust tuua.

Raamat on saanud palju kiitust nii kriitikutelt kui ka lugejatelt. The New York Times on öelnud: „Väga vähestel autoritel on oskus lugeja ühel leheküljel naerma ja juba järgmisel nutma ajada. Moyes on üks neist.” Jodi Picoult lisab: „Keegi ei kirjuta naistest nii, nagu seda teeb Jojo Moyes – tema tegelaskujud on äratuntavalt realistlikud, keerukad, naljakad ja oma vigadega.”

„Kellegi teise kingades” on raamat, mis pakub nauditavat lugemiselamust ja kutsub kaasa elama Nishale ja Samile nende teekonnal. See on ideaalne valik kõigile, kes hindavad südamlikke ja elulisi lugusid.