KELMIKAD KIISUD

KELMIKAD KIISUD

Autor: Gerda Kroom

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
6.45€ / 6.13€
Osta
Kas otsite ideaalset raamatut oma väikesele kassiarmastajale? "Kelmikad kiisud", mille on kirjutanud Gerda Kroom, on just see, mida vajate. See raamat ei ole tavaline lugemiselamus; see on loodud selleks, et haarata teie lapse tähelepanu ja sütitada nende kujutlusvõimet.

"Kelmikad kiisud" on papiraamat, mis on kujundatud loomakujuliselt, lisades lugemiskogemusele mängulise elemendi. Raamatu eriliseks teeb see, et iga kiisu on varustatud liikuvate silmadega, mis jälgivad teie last lehekülgede keeramisel, luues interaktiivse ja kaasahaarava kogemuse. Lisaks on raamat täis riimuvaid värsiridu, mis kõlavad kõrvus nagu muusika ja aitavad kaasa lugemisoskuse arengule.

On oluline märkida, et "Kelmikad kiisud" on mõeldud lastele alates kolmandast eluaastast, kuna sisaldab väikeseid osi, mis võivad olla ohtlikud noorematele lastele. Lämbumisoht on midagi, mida tuleb alati arvestada, kui valite raamatuid ja mänguasju oma väikestele.

Kui teie laps armastab kasse ja te otsite viisi, kuidas nende lugemishuvi toetada, siis "Kelmikad kiisud" on suurepärane valik. See ei ole ainult meelelahutuslik, vaid ka hariv, aidates kaasa teie lapse keelelisele ja emotsionaalsele arengule. Avastage Gerda Kroomi loodud kelmikate kiisude maailm ja andke oma lapsele kingitus, mis toob naeratuse näole iga kord, kui raamat avatakse.