KENDAMA TRIKID

KENDAMA TRIKID

Kirjastus: HELIOS KIRJASTUS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
7.45€ / 7.08€
Osta
Kas olete valmis sukelduma kendama maailma, kus osavus ja keskendumine kohtuvad lõputu lõbuga? Kendama, see iidne Jaapani osavusmäng, on viimastel aastatel leidnud tee paljude südametesse üle kogu maailma. Selle põnevuse allikaks on lihtne, kuid väljakutseid pakkuv disain: kolm kaussi ja terav tipp, mis esmapilgul näivad piiravat, kuid tegelikult peidavad endas lõputuid võimalusi.

Raamat "Kendama Trikid" on just see teejuht, mida vajad, et avastada kendama mitmekülgset maailma. Alates lihtsast Suurest Kausist kuni keerukate kombinatsioonideni nagu Kõlkuva Lennuki, Graatsilise Linnu või isegi põneva Kuumaandumiseni – see raamat on varustatud kõigega, mida vajad, et oma kendama oskusi viia järgmisele tasemele.

Olgu sa algaja või edasijõudnu, "Kendama Trikid" pakub sulle väljakutseid, mis panevad proovile sinu käe-silma koordinatsiooni, tasakaalu ja kannatlikkuse. Avasta, et isegi kui arvad, et oled triki meistriks saanud, on alati olemas veel keerulisem variatsioon või uus kombinatsioon, mis ootab avastamist. See raamat ei ole lihtsalt juhend – see on kutse osaleda lõputus õppimise ja eneseületamise rännakus.

Kas olete valmis avastama kendama lõputuid võimalusi? "Kendama Trikid" on sinu usaldusväärne kaaslane sel teekonnal, pakkudes sulle nii põhjalikke õpetusi kui ka inspiratsiooni, et muuta iga trikk omaenda kunstiteoseks.