Kes elab aias?

Kes elab aias?

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
10.95€ / 10.40€
Hetkel pole saadaval
Kas oled kunagi mõelnud, millised olendid peidavad end sinu aianurgas? "Kes elab aias?" on raamat, mis kutsub sind avastama oma koduaias elavate loomade salajast maailma. Pane oma meeled proovile – kuula hoolikalt, milliseid helisid su aed sulle jutustab. Seejärel sukeldu selle värvikireva teose lehekülgedele ja vaata, kas suudad tuvastada, kes on need salapärased aiaelanikud.

Raamat pakub sulle ainulaadset võimalust mitte ainult visuaalselt, vaid ka kuulmiselamuste kaudu tundma õppida aias elutsevaid loomi. Iga nupuvajutusega avaneb sulle uus aiahääl, aidates luua tõelise looduse keskkonna otse sinu sõrmeotstes. See on suurepärane viis, kuidas tutvustada loodust ja selle mitmekesisust lastele, äratades nende uudishimu ja austust elava maailma vastu.

Kui sa armastad loodust ja soovid oma teadmisi aias toimuvast laiendada, on see raamat just sinu jaoks. See on ideaalne kaaslane pere noorimatele, kes on valmis avastama ja õppima läbi mängulise tegevuse. Võta aega, et tundma õppida oma aia väikseid asukaid ja nautida nende igapäevaseid toimetusi läbi "Kes elab aias?" kaasahaarava ja hariva sisu.