Kes elab metsas

Kes elab metsas

Autor: Siima Škop

Kirjastus: HEA LUGU

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
9.95€ / 9.45€
Osta
Kas mäletate veel neid põnevaid hetki, kui avasite lapsepõlves raamatu ja sukeldusite looduse imelisse maailma? Siima Škopi armastatud teos "Kes elab metsas" viib teid tagasi nendesse hetkedesse, kus iga lehekülg on täis avastamisrõõmu. See raamat, mis on nüüd saadaval uues trükis, on justkui ajarännak, mis viib teid otse metsa südamesse.

Kui olete loodushuviline või soovite oma lapsele tutvustada meie metsade elurikkust, siis on "Kes elab metsas" ideaalne valik. Siima Škopi meisterlikult joonistatud illustratsioonid toovad teieni metsa elanikud nende loomulikus keskkonnas. Raamatust leiate tuttavad metsloomad nagu metskits, metssiga ja karu, aga ka väiksemad tegelased nagu siil ja jänes. Lisaks ei puudu ka salapärased kiskjad nagu ilves ja hunt või metsa varjatud elanikud nagu nirk ja mäger.

Iga looma kohta on põnevaid fakte, mis aitavad mõista nende harjumusi ja rolli ökosüsteemis. "Kes elab metsas" on hariv ja lõbus lugemine, mis sobib suurepäraselt nii lastele kui ka täiskasvanutele, kes soovivad oma teadmisi meie metsade asukate kohta laiendada.

Kui teie huvi on ärganud, siis haarake kinni võimalusest ja tutvuge lähemalt Siima Škopi loodud värvikireva metsarahvaga. See raamat ei ole lihtsalt lugemismaterjal, vaid akna avamine looduse imelisse maailma, mis ootab teid avastama. Kas olete valmis kohtuma metsa salapäraste elanikega?