Kes elab metsas?

Kes elab metsas?

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kes peidab end sinu kodu lähedal asuvas metsatukas? Metsa sügavuses elab mitmekesine loomariik, igaüks oma unikaalse häälega. "Kes elab metsas?" on põnev raamat, mis viib sind avastusretkele läbi metsa salapäraste radade.

Kujutle, et jalutad mööda metsarada ja kuuled enda ümber elu – linnulaulu, oksa praksumist, kõrgel puuladvas tuule kohinat. See raamat on sinu teejuht, et õppida tundma neid hääli ja avastada, millised loomad neid tekitavad. Raamatust lehitsemine on nagu metsa ekskursioon, kus iga lehekülg toob esile uue looma, kes võib elada just sinu lähedal.

Pildirohke teos on täis kauneid illustratsioone, mis aitavad sul metsaelanikega visuaalselt tutvust teha. Ja see pole veel kõik – raamatus on nupud, millele vajutades saad kuulda, kuidas kõlab näiteks öökulli huikamine või metskitse samblal sammumine. See interaktiivne element muudab raamatu elavaks ja kaasahaaravaks.

Kui sa oled loodusehuviline või soovid oma teadmisi metsaelust laiendada, siis "Kes elab metsas?" on just sinu jaoks. See on suurepärane viis õppida tundma meie metsade asukaid ja nende eluviise. Pane oma meeled proovile ja avasta, kas suudad raamatust leitud loomad ka päriselus ära tunda. Kas oled valmis metsa saladusi avastama?