KES ELAVAD MERES?

KES ELAVAD MERES?

Autor: Kristi Kingo

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Apollo
4.45€ / 4.23€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, millised põnevad olendid peituvad sügavsinise mere lainete all? Kristi Kingo raamat "Kes elavad meres?" viib teie pisikesed avastusretkele läbi ookeani salapäraste sügavuste, kus iga lehekülg on nagu uus aken veealusesse maailma.

See armas pappraamat on loodud spetsiaalselt lastele, et äratada nende huvi merebioloogia vastu. Läbi riimuvate salmide ja erksate illustratsioonide tutvustatakse teie mudilastele mereloomade mitmekesist ja kirjut karja. Olgu selleks siis kirevad kalad, suursugused vaalad või krapsakad krabid, iga loom on esitatud viisil, mis köidab lapse tähelepanu ja paneb nende kujutlusvõime lendama.

Kristi Kingo on osavalt põiminud hariva sisu ja meeldejäävad värssidega, mis teeb õppimise lõbusaks. Raamatu lehitsemine ei ole mitte ainult meelelahutuslik, vaid ka õpetlik kogemus, mis aitab lastel mõista ja hinnata meie planeedi veealuseid elanikke.

Kui otsite viisi, kuidas tutvustada oma lapsele mereelustikku, siis "Kes elavad meres?" on ideaalne valik. See ei ole lihtsalt lugemismaterjal, vaid interaktiivne tööriist, mis aitab arendada laste lugemisoskust ning suurendada nende teadmisi loodusest. Raamatu värvikirevad pildid ja meeldejäävad värssidega lood aitavad teie lapsel mõista mereelustiku mitmekesisust ja tähtsust meie ökosüsteemis.

Avastage koos Kristi Kingo "Kes elavad meres?" raamatuga veealuse maailma imesid ja aidake oma lapsel avardada oma silmaringi läbi mängulise õppe.