KES ELAVAD SOOJAL MAAL?

KES ELAVAD SOOJAL MAAL?

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Apollo
4.45€ / 4.23€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, millised põnevad loomad peidavad end soojade maade varjus? "Kes elavad soojal maal?" on pappraamat, mis viib sinu väiksed uudishimulikud avastajad rännakule läbi kirevate maastike, kus elutsevad kõige erilisemad loomad. Raamat on täis lõbusaid värsse ja elavat värviküllust, mis aitavad lastel tundma õppida eksootiliste piirkondade fauna.

Iga lehekülg on nagu väike aknaavastus, kus tutvutakse uue loomaga, kes on kohastunud elama kuumas ja päikesepaistelises keskkonnas. See on ideaalne lugemine sinu pere kõige noorematele, et avardada nende silmaringi ja äratada huvi looduse vastu. Raamat on loodud kestma, sest selle paksud papist lehed peavad vastu ka kõige entusiastlikumatele väikestele lugejatele.

Kui soovid pakkuda oma lapsele rõõmsat ja harivat lugemiselamust, siis "Kes elavad soojal maal?" on valik, mis toob naeratuse näole ja uudishimu südamesse. Avasta koos lapsega, millised imelised olendid jagavad meiega seda kaunist planeeti, ja õpetage neile armastust ja austust kõigi elusolendite vastu.