KES ELAVAD TALUS?

KES ELAVAD TALUS?

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Apollo
4.45€ / 4.23€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, milline põnev elu võib olla talus? "Kes elavad talus?" on pappraamat, mis viib teie pisikesed avastusretkele läbi taluelu, pakkudes neile võimalust õppida tundma talus elavaid loomi. See raamat on täis lõbusaid värsse ja erksavärvilisi illustratsioone, mis muudavad õppimise nauditavaks.

Kui teie laps on uudishimulik ja armastab uusi asju avastada, siis on see raamat justkui loodud tema jaoks. Raamatu lehekülgedel kohtuvad nad kireva loomade seltskonnaga – alates suurtest lehmadest ja lõpetades pisikeste kanadega. Iga loom on tutvustatud oma iseloomulike omaduste ja huvitavate faktidega, mis aitavad lastel mõista, kuidas taluelu käib.

See raamat ei ole mitte ainult hariv, vaid ka meelelahutuslik. Värvikad pildid ja riimuvad read aitavad kaasa lapse keelelisele arengule ning pakuvad rõõmu nii ettelugemisel kui ka iseseisval sirvimisel. Lisaks on pappraamatu lehed piisavalt tugevad, et vastu pidada ka kõige aktiivsemate laste käsitsemisele.

Kui soovite, et teie laps õpiks tundma loodust ja taluelu, siis "Kes elavad talus?" on suurepärane valik. See raamat ei ole lihtsalt lugemismaterjal – see on värav uude maailma, mis on täis avastamisrõõmu ja õppimise lusti. Võtke aega ja sukelduge koos lapsega taluelu imelisse maailma!