KES KARDAB AAFRIKAT?

KES KARDAB AAFRIKAT?

Autor: Anna-Maria Penu

Kirjastus: PETRONE PRINT

Kategooria: Reisikirjad
2011 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Apollo
3.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas tundub elada riigis, kus iga päev on võitlus ellujäämise nimel? Anna-Maria Penu teos "Kes kardab Aafrikat?" viib teid sügavale Ugandasse, avades ukse maailma, mis võib tunduda sama võõras kui ka paeluv. See on lugu, mis ei pelga näidata Aafrika südame varjukülgi – vaesust, poliitilist korruptsiooni ja traditsioone, mis sageli seisavad terava kontrastina läänelikele väärtustele.

Penu, kes ise on töötanud Ugandas ajakirjanikuna, toob teieni oma kogemused ja tähelepanekud, mis on kirja pandud kirglikult ja ausalt. Tema kirjutatud teos ei ole lihtsalt reisikirjeldus; see on sügavalt isiklik ja emotsionaalne pilguheit ühe valge naise kogemustele Aafrika südames, kus ta pidi leidma oma tee ja tõe keset kultuurilisi vastuolusid.

"Kes kardab Aafrikat?" on rohkem kui raamat – see on avastusretk, mis sunnib lugejat küsima endalt raskeid küsimusi ja vaatama kaugemale stereotüüpidest. See on teie võimalus sukelduda sügavale teise maailma, mis on täis vastuolusid, ilu ja väljakutseid. Kas olete valmis avama oma silmad ja südame Aafrikale, nagu seda tegi Anna-Maria Penu?