KES ON AIAS?

KES ON AIAS?

Autor: Christine Gore

Kirjastus: KIRJASTUS KARRUP

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
9.45€ / 8.98€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kes peitub teie aia varjulistes nurkades või kes lendleb üle lillepeenarde? Christine Gore'i raamat "Kes on aias?" viib teid avastusretkele läbi koduaia saladuste. See interaktiivne pildiraamat kutsub lapsi uurima, mis elukad aias toimetavad, avades värviküllaseid klappe ja avastades, kes seal peidus on.

Raamat "Kes on aias?" on loodud uudishimulikele väikestele loodusesõpradele, kes armastavad avastada ja õppida. Iga klapi all on uus üllatus, mis ootab avastamist – olgu selleks siis sumisev mesilane, vilgas orav või laululind. Raamat pakub lastele võimalust arendada oma loovust ja jutustamisoskust, kutsudes neid üles looma oma lugusid aias elavatest tegelastest.

Raamatu "Kes on aias?" kaunid illustratsioonid ja lihtsad, kuid haaravad tekstid teevad sellest ideaalse kaaslase igale lapsele, kes soovib õppida tundma loodust enda ümber. See on suurepärane vahend vanematele ja õpetajatele, et tutvustada lastele looduse mitmekesisust ja õpetada neid märkama väikseid detaile, mis teevad iga aia ainulaadseks.

Kas olete valmis avama oma aia saladused? "Kes on aias?" ootab teid, et koos avastada aia elu ja rõõmu.