Kes on suur ja kes on väike? Pappraamat silmadega

Kes on suur ja kes on väike? Pappraamat silmadega

Autor: Kristi Kingo

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
8.95€ / 8.50€
Osta
Kas olete valmis avastama loomariigi põnevaid suurusi ja mõõtmeid? Kristi Kingo kirjutatud "Kes on suur ja kes on väike? Pappraamat silmadega" viib teid ja teie väikeseid uurijaid seiklusrikkale teekonnale läbi metsikute maastike, kus iga lehekülg on täis avastamisrõõmu.

See papist lehtedega raamat on loodud kestma ka kõige väiksemate käte käes, pakkudes neile vastupidavat ja interaktiivset lugemiskogemust. Liikuvad silmad igal leheküljel ei jäta kedagi külmaks – need lisavad loomategelastele isikupära ja muudavad lugemise veelgi kaasahaaravamaks.

Kingo on osavalt põiminud poeesia ja õpetlikud elemendid, luues luuleraamatu, mis on sama hariv kui ka lõbus. Lapsed saavad tutvuda erinevate loomadega, õppides samal ajal tundma nende suuruse erinevusi. See on suurepärane võimalus arendada laste sõnavara ja loogikat, samal ajal nende uudishimu toites.

Kas teie laps on kunagi mõelnud, kui suur on elevant või kui pisike on sipelgas? "Kes on suur ja kes on väike?" annab vastused neile küsimustele ja paljudele teistele, tehes seda poeetilisel ja meeldejääval viisil.

Kui otsite raamatut, mis pakub nii teadmisi kui ka naeratusi, siis on see teos teie jaoks. See on ideaalne kingitus igale uudishimulikule lapsele, kes on valmis avastama loomade imelist maailma. Ärge laske sellel võimalusel libiseda – avastage koos lapsega, kes on suur ja kes on väike loomariigis.