Kes see Mallukas veel on?

Kes see Mallukas veel on?

Autor: Mariann Treimann

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Meedia ja meelelahutus
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Hetkel pole saadaval
Kas oled kunagi mõelnud, kes on see särasilmne naine, kelle kirjutised on võitnud tuhandete eestlaste südamed? Mariann Treimann, keda paljud teavad kui Mallukat, on üks Eesti populaarseimatest blogijatest, kes on nüüdseks tõusnud ka telesaadete maailma täheks. Tema raamat "Kes see Mallukas veel on?" avab ukse Marianni isiklikku maailma, kus ta räägib avameelselt oma elust, armastusest ja emaks olemisest.

Kui oled jälginud Marianni tegemisi internetis, võid arvata, et tead temast kõike. Kuid see raamat toob päevavalgele lood ja mõtted, mida isegi kõige ustavamad fännid ei pruugi teada. Marianni kirjutamisstiil on sama soe ja kaasahaarav nagu tema blogipostitustes. Ta ei hoia tagasi, jagades lugusid oma lapsepõlvest, kooliajast ja esimesest armastusest, ning avab südame, rääkides emaks kasvamise ilust ja valust.

Raamatust leiad ka praktilisi nõuandeid, mis on abiks nii algajale blogijale kui ka igapäevaelus toimetulekuks. Mariann ei jäta jagamata nippe heade suhete hoidmiseks, annab soovitusi, kuidas ämmaga ühe katuse all elada, ning jagab oma kogemusi, kuidas emarollis kindlamalt tunda. Lisaks leiad nõuandeid, mida sünnitama minnes kaasa võtta, ja kuidas hingehaavu ravida.

Kuid raamatu sügavam sõnum peitub enesekindluse kasvatamises, muretsemise vähendamises ja eluga rahulolu leidmises. "Kes see Mallukas veel on?" ei ole lihtsalt järjekordne autobiograafia; see on teejuht, kuidas leida rõõmu igapäevastes toimetustes ja kuidas olla iseenda parim versioon. Marianni aus ja südamlik lugu kutsub sind kaasa rännakule, mis on täis naeru, pisaraid ja tõelisi elutarkusi.