Kes sõidab?

Kes sõidab?

Autor: Leo Timmers

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
8.45€ / 8.03€
Osta
Kui otsid põnevat lugemist oma väikesele sõidukientusiastile, siis "Kes sõidab?" on just see, mida vajad. See raamat, mille on loonud tunnustatud Belgia kirjanik ja illustraator Leo Timmers, viib lapsed värviküllasesse maailma, kus nad saavad avastada, kes millist sõidukit juhib.

Kas oled kunagi mõelnud, kelle käes on tuletõrjeauto võtmed või kes roolib traktorit põllul? Leo Timmersi lummavates piltides on peidus vastused. Tema looming on tuntud selle poolest, et räägib loo läbi detailirohkete ja elavate illustratsioonide, millel on alati näha autori armastus vormi, värvi ja huumori vastu.

Raamat "Kes sõidab?" on ideaalne kaaslane lastele, kes on huvitatud sõidukitest ja tahavad teada rohkem nende juhtide kohta. Leo Timmersi tööd on pälvinud rahvusvahelist tunnustust, sealhulgas 2019. aastal The New York Timesi poolt välja antud auhinna kümne parima illustreeritud lasteraamatu kategoorias. Tema raamatuid on armastatud ja tõlgitud üle kogu maailma, enam kui 25 keelde.

Nii et, kui sinu väike avastaja on valmis sukelduma põnevatesse seiklustesse, siis "Kes sõidab?" ootab teid. Avage see raamat ja laske oma kujutlusvõimel lennata koos värvikirevate tegelastega, kes kõik on valmis oma sõidukitega teele asuma. Kas olete valmis? Siis andke gaasi!