KESET ELU. ISIKLIKKE JA LOOTUSRIKKAID TÄHELEPANEKUID ELUST KESKEA KANDIS

KESET ELU. ISIKLIKKE JA LOOTUSRIKKAID TÄHELEPANEKUID ELUST KESKEA KANDIS

Autor: Peep Vain

Kirjastus: RAHVA RAAMAT

Kategooria: Eneseabi
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
19.95€ / 18.95€
Osta
Elu keskpunktis võib tunduda, et oled jõudnud ristteele, kus igal suunal on oma küsimused ja vastused. "Keset elu. Isiklikke ja lootusrikkaid tähelepanekuid elust keskea kandis" on Peep Vainu teos, mis pakub äratundmist ja juhiseid neile, kes otsivad selgust elu keskpaiga keerdkäikudes.

Kas tunned, et oled jõudnud hetke, kus on aeg teha kokkuvõtteid ja vaadata ausalt peeglisse? Peep Vainu raamat on justkui teejuht, mis aitab sul mõista, kus sa oma eluga hetkel oled. See on raamat, mis kutsub sind küsima: Kui rahul ma olen praeguse olukorraga? Mida ma tegelikult elult tahan? Kuidas on minevik kujundanud mind selliseks, nagu ma praegu olen? Millised on olnud minu eksimused ja kuidas need on mõjutanud minu unistusi?

Autor ei hoia end tagasi, jagades isiklikke kogemusi ja lugusid, mis aitavad sul mõista, et sa pole üksi oma küsimustega. Vainu lähenemine on praktiline ja südamega – ta ei paku lihtsalt vastuseid, vaid julgustab sind avastama oma tõde. See on raamat, mis aitab sul astuda dialoogi iseendaga, et saavutada teadlikum lähenemine elule ja leida rõõmu ning rahulolu seal, kus sa praegu oled.

"Keset elu" ei ole lihtsalt lugemismaterjal, see on kaaslane ja tugi neile, kes soovivad elu keskpaigas leida uusi võimalusi ja lootust. Kui otsid inspiratsiooni ja tahad õppida, kuidas elada täisväärtuslikumat ja rõõmsamat elu, siis see raamat on just sulle mõeldud.