Kett

Kett

Autor: Adrian Mckinty

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Krimi ja põnevus
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.50€
Osta
Apollo
7.99€
Osta
Kas olete valmis sukelduma põnevasse psühholoogilisse trillerisse, mis paneb teie südame kiiremini põksuma? Adrian McKinty "Kett" on raamat, mis ei lase teil öösel magada, sest see viib teid kuritegeliku skeemi südamesse, kus armastus oma lapse vastu muutub relvaks.

Kujutage ette olukorda, kus teie telefon heliseb ja teile teatatakse, et teie kõige kallim – teie laps – on röövitud. Teie ees seisab valik, mis on iga vanema õudusunenägu: röövida teine laps, et omaenda päästa. Kui te keeldute, kaotate oma lapse igaveseks. Kui te pöördute abi saamiseks politsei poole, ei näe te oma last enam kunagi. Kui te räägite sellest kellelegi, on tagajärjed surmavad. Olete sunnitud liituma Ketiga, kus iga lüli on sama meeleheitel kui teie.

Adrian McKinty, kes on tuntud oma oskuse poolest luua pinget ja sügavat psühholoogilist draamat, on loonud teose, mis on võitnud lugemishuviliste südamed üle kogu ingliskeelse maailma. "Kett" ei ole lihtsalt lugu, see on väljakutse – kui kaugele olete valmis minema, kui kaalul on see, mis on teile kõige kallim?

See raamat on kohustuslik lugemine põnevusžanri austajatele, kes hindavad nutikat süžeeliini ja pinget, mis ei lase lehekülgi käest panna. Adrian McKinty on meisterlikult pununud lugu, mis uurib inimliku hinge tumedamaid nurki ja paneb proovile meie moraalsed piirid. Kas olete valmis astuma Ketisse?