Kevadpai. Heli Kendra lastelaule

Kevadpai. Heli Kendra lastelaule

Autor: Heli Kendra

Kirjastus: SP MUUSIKA

Kategooria: Muusika ja tants
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
27.99€
Osta
Apollo
27.95€ / 26.55€
Osta
Kas otsid midagi, mis rõõmustaks Sinu väikese muusikasõbra südant? "Kevadpäi" on raamat, mis võiks olla just see, mida otsid. Heli Kendra, sündinud 1964. aastal, on pühendunud muusikaõpetaja ja koorijuht, kelle kirg ja armastus muusika vastu kajastub iga tema loodud noodijoone vahel. Tema muusikastuudio Kohilas on paljudele noortele muusikutele olnud teiseks koduks, kus nad on õppinud klaveri, viiuli, plokkflöödi, kandle ja solfedžo saladusi.

"Kevadpäi" on kogumik, mis toob Sinuni Heli Kendra loodud lastelaulud, mis on täis helgust ja mängulisust. Raamatusse on koondatud enamik tema ühe- kuni neljahäälsetest lauludest, millest umbes kolmandik on loodud spetsiaalselt lastekooridele esitamiseks. Need laulud ei ole mitte ainult meeldivad kuulata, vaid ka harivad, aidates lastel arendada muusikalist kuulmist ja kooslaulmise oskust.

Kui Sinu laps armastab laulmist või oled ise lastekoori juht, kes otsib uut ja inspireerivat repertuaari, siis "Kevadpäi" võib olla just see aare, mida vajate. Heli Kendra looming pakub võimalust avastada muusika maailma läbi eesti keele, toetades samal ajal laste keelelist ja kultuurilist arengut.

Ära lase sellel võimalusel käest libiseda, et avastada Heli Kendra imeline muusikamaailm, mis on täis rõõmu ja avastamisrõõmu. "Kevadpäi" ootab Sind, et pakkuda muusikalisi elamusi, mis rikastavad Sinu ja Sinu lapse elu.