KIIRED SPORTAUTOD. KLEEBI JA VÄRVI

KIIRED SPORTAUTOD. KLEEBI JA VÄRVI

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.49€
Osta
Apollo
3.45€ / 3.28€
Osta
Kas oled valmis sukelduma kõige kiiremate ja stiilsemate autode maailma? "Kiired Sportautod. Kleebi ja Värvi" on põnev värviraamat, mis on loodud just sinu jaoks, noor autoentusiast. See raamat ei ole pelgalt tavaline värvimisraamat – see on sinu võimalus tuua ellu kõige eredamad ja võimsamad sportautod, kasutades selleks kaasasolevaid kleebse.

Raamat pakub sulle võimalust arendada oma loovust ja peenmotoorikat, kui valid värve ja kohti, kuhu kleebse paigutada. Lisakleepsude abil saad lisada oma lemmiksõidukitele isikupära ja muuta need veelgi erilisemaks. Kuid pea meeles, et see raamat sisaldab väikeseid osi, mistõttu ei ole see sobilik alla kolmeaastastele lastele – lämbumisoht on midagi, mida me kindlasti vältida tahame.

"Kiired Sportautod. Kleebi ja Värvi" on suurepärane viis, kuidas veeta aega, arendada käelist osavust ja lasta oma kujutlusvõimel lennata. See on ideaalne kingitus igale poisile, kes unistab kiiretest autodest ja tahab tunda end justkui tõeline autodisainer.

Võta aega, et nautida iga lehekülge ja muuda need elavaks oma lemmikvärvide ja -kleebistega. See raamat on sinu pilet kiirete sportautode maailma, kus sina oled looja. Pane oma fantaasia tööle ja lase oma unistustel sõiduteele vurada!