KILDE EESTI TELEFILMI PÄEVILT. KAHE MEHE MEENUTUSI

KILDE EESTI TELEFILMI PÄEVILT. KAHE MEHE MEENUTUSI

Autor: Raivo Pikner,Andrus Nirk

Kirjastus: NORNBERG & CO

Kategooria: Teater ja kino
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.50€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, milline oli elu filmistuudios, mis on nüüdseks ajalooks saanud? Raivo Pikneri ja Andrus Nirgi teos "Kilde Eesti Telefilmi päevilt. Kahe mehe meenutusi" viib teid nostalgilisele rännakule läbi Eesti Telefilmi ajaloo. See on intiimne pilguheit sellele, kuidas filmikunst Eestis kunagi sündis ja arenes.

Raamat on justkui ajarännak, mis viib teid tagasi aegadesse, kus filmitegemine oli hoopis teistsugune kui tänapäeval. Autorid jagavad oma isiklikke kogemusi ja anekdoote, mis toovad naeratuse näole või panevad mõtlikult noogutama. Te kohtute raamatu lehekülgedel Eesti Telefilmi aegsete säravate tähtedega – näitlejate ja filmiloojatega, kes on jätnud jälje Eesti kultuurilukku.

Raamat ei hoia end tagasi ka keerulisemate teemade käsitlemisel, avades ausalt filmimaailma rõõmud ja mured, mis kaasnesid sellega, et olla osa Eesti Telefilmi meeskonnast. Pikner ja Nirk ei jäta mainimata ühtegi kolleegi, kellega koos veeti filmivankrit läbi aastate, luues ühtehoidva ja inspireeriva ülevaate nendest ajadest.

Kui filmikunst on teie kirg või kui soovite lihtsalt teada saada rohkem Eesti kultuuripärandist, siis "Kilde Eesti Telefilmi päevilt. Kahe mehe meenutusi" on teie jaoks kohustuslik lugemine. See on raamat, mis ei räägi ainult filmidest, vaid inimestest ja hetkedest, mis on kujundanud Eesti filmimaastikku.