KILPKONN ON MÕNUS SEMU

KILPKONN ON MÕNUS SEMU

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2007 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.68€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Kas oled valmis sukelduma loomade imelisse maailma? "Kilpkonn on Mõnus Semu" on raamat, mis viib sind koos nelja erilise tegelasega põnevale seiklusele. See raamat ei ole tavaline – selle lehed on valmistatud vastupidavast täiskõvast plastist ja iga lehekülg on justkui värvide karneval, mis haarab sind esimesest hetkest.

Kui su väike sõber on loomadest vaimustuses, siis on see raamat justkui loodud tema jaoks. Kilpkonna, koera, delfiini ja mesilase lood ei ole lihtsalt lood – need on teekonnad, mis õpetavad ja lõbustavad, avades ukse lugemise maagilisse maailma. Raamatu lihtne trükitähtedes tekst muudab lugemise mänguliseks ja kergesti jälgitavaks, mistõttu on see ideaalne valik neile, kes alles õpivad tähti kokku panema ja sõnadeks seadma.

Kasuta võimalust tutvustada oma lapsele lugemise rõõmu ja loomade mitmekesist universumit. "Kilpkonn on Mõnus Semu" on rohkem kui raamat – see on sõber, kes juhatab sind ja su last läbi lugemise põneva teekonna, avardades teie mõlema silmaringi ja südameid. Ära lase sellel võimalusel käest libiseda, sest just sina võid olla see, kes paneb aluse lapse igavesele armastusele raamatute vastu.