Kilplased globaliseeruvad

Kilplased globaliseeruvad

Autor: Priit Pärn

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Mangad ja koomiksid
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.60€
Osta
Apollo
5.99€
Osta
Kas mäletate Priit Pärna legendaarset koomiksiraamatut "Kilplased", mis pani naerma lugejaid juba aastal 1977? Nüüd on meil rõõm tutvustada teile midagi erilist – see pole lihtsalt kordustrükk, vaid täiesti uus teos, mis toob kilplased 21. sajandisse. "Kilplased globaliseeruvad" on värskendav ja kaasaegne pilk meie armastatud tegelastele, kes nüüd seiklevad tänapäeva maailmas, näidates, et kilplaslikkus pole kuhugi kadunud – see on endiselt osa meie igapäevaelust ja isegi poliitilistest mängudest.

Priit Pärn, tuntud oma terava huumori ja ainulaadse joonistusstiili poolest, on loonud teose, mis ei jäta kedagi külmaks. Raamat on trükitud laiformaadis ja värviküllases trükis, mis muudab lugemiskogemuse eriti nauditavaks. Kui otsite midagi, mis paneb teid mõtlema ja samal ajal ka naerma, siis "Kilplased globaliseeruvad" on just see, mida vajate. Avastage, kuidas kilplased tulevad toime globaliseeruva maailma väljakutsetega ja leidke peidetud tarkus nende lõbusate lugude seest.

See raamat on suurepärane kingitus nii vanadele fännidele, kes kasvasid üles originaalset "Kilplasi" lugedes, kui ka uutele lugejatele, kes soovivad avastada Eesti koomiksikunsti pärlit. Ärge laske end petta – kuigi kilplased võivad tunduda lihtsameelsed, on nende seiklustes peidus sügavam sõnum, mis resoneerib kaasaegse ühiskonnaga. Võtke aega, et sukelduda "Kilplaste globaliseeruvad" värvikirevasse maailma ja avastage, kuidas klassikalised tegelased leiavad oma koha tänapäeva kiiresti muutuvas maailmas.