Kink psühholoogile

Kink psühholoogile

Autor: Tõnis Vilu

Kirjastus: EKSA

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.89€
Osta
Apollo
9.95€ / 9.45€
Osta
Elu bipolaarse häirega võib olla ettearvamatu ja täis ootusärevust, isegi kui ravimid tõhusalt toimivad. Tõnis Vilu avab oma teoses "Kink psühholoogile" ukse oma maailma, kus igapäevane reaalsus on pidev valmisolek järgmiseks tormiks, mida võib ette kuulutada arsti poolt määratud ravimite igavene tarbimine.

Vilu kirjeldab oma kogemusi südamest südamesse, jagades lugejaga mõtisklusi selle üle, kuidas elada sellise diagnoosiga, mis nõuab lõputut valvsust, kuid samas pakub ka õhkõrna lootusekiirt. Ta räägib avameelselt sellest, kuidas ootusärevus muutub aja jooksul kurnavaks, sundides otsima elule värve, mis aitaksid argipäeva halli varjundit peletada.

Kui oled huvitatud inimhinge sügavustest ja psüühiliste häirete mõjust igapäevaelule, siis "Kink psühholoogile" on raamat, mis võib pakkuda Sulle uusi perspektiive. Vilu ei paku lihtsalt lugu, vaid kutsub Sind kaasa mõtlema ja võib-olla isegi oma elu värve ümber hindama. Kas oled valmis avastama, kuidas punased huuled võivad olla enamat kui lihtsalt meik, vaid samm isikliku vabaduse poole?