KIREV LOOMARIIK

KIREV LOOMARIIK

Autor: Agnese Baruzzi

Kirjastus: KIRJASTUS KARRUP

Kategooria: Tegevusraamatud
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.00€
Hetkel pole saadaval
Apollo
4.99€
Osta
Kas oled valmis avastama loomade imelist maailma, mis peitub detailirikaste illustratsioonide taga? "Kirev Loomariik", mille on loonud Agnese Baruzzi, kutsub sind avastusretkele läbi erinevate elupaikade, kus iga pilt on justkui peidetud piltide mäng.

Sinu eesmärk on teravdada oma tähelepanu ja leidlikkust, et märgata ja loendada loomi, kes on osavalt maskeerunud oma keskkonda. Kas sa suudad leida loomad, kes varjavad end polaaraladel, troopilises vihmametsas, kõrbe liivades, savanni avarustes, ookeani sügavustes või isegi sinu koduaias?

Iga lehekülg pakub sulle väljakutset ja võimalust oma tähelepanelikkust proovile panna. Kui oled kõik loomad üles leidnud ja nende arvu kokku lugenud, saad oma tulemused kontrollida raamatu lõpus olevate vastustega. See on suurepärane võimalus nii lastele kui ka täiskasvanutele, et arendada oma keskendumisvõimet ja detailidele tähelepanu pööramist.

"Kirev Loomariik" ei ole ainult lõbus ajaviide, vaid ka hariv kogemus, mis tutvustab sulle loomade mitmekesisust ja nende elupaiku. Raamat on täis värviküllaseid illustratsioone, mis haaravad sind kaasa ja panevad sind imestama looduse oskuse üle peita oma saladusi otse meie silme all.

Ära lase sellel põneval seiklusel endast mööda minna. Võta "Kirev Loomariik" kaasa ja lase oma uudishimul juhtida sind läbi selle värvikireva loomade maailma. Kas oled valmis loendama? Pane oma oskused proovile ja avasta, kui palju on veel õppida meid ümbritsevast loodusest. Head avastamist!