KIRI FILIPLASTELE

KIRI FILIPLASTELE

Autor: Ralph P. Martin

Kirjastus: LOGOS AS

Kategooria: Kristlus
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
23.79€
Hetkel pole saadaval
Apollo
25.95€ / 24.65€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, mis peitub sügavamal Pauluse kirjades, mis on adresseeritud varasele kristlikule kogukonnale? Ralph P. Martin, tunnustatud Uue Testamendi ekspert, toob Sulle lähemale Apostel Pauluse südamliku pöördumise Filippi koguduse poole oma teoses "Kiri filiplastele". See raamat, mis kuulub sarja "Sõna seletus", avab Piibli teksti ilma, et laskuks liialt detailidesse, pakkudes samas põhjalikku ülevaadet olulistest teemadest, mida uuema aja piibliteadus on esile tõstnud.

"Kiri filiplastele" on kirjutatud ajal, mil Paulus viibis tõenäoliselt vangistuses, kuid hoolimata oma rasketest oludest, suutis ta kirjutada julgustavaid sõnu, mis on tänaseni paljudele inspiratsiooniallikaks. Ralph P. Martin, kes oli pärit Liverpoolist ja teenis professorina Fuller Theological Seminary's Californias, on oma elutööga jätnud sügava jälje piibliteadusesse.

Sinu käes on võimalus sukelduda tolle aja koguduse eluolu sügavustesse ning mõista paremini, kuidas Pauluse sõnad võivad kõnetada ka tänapäeva inimest. See raamat ei ole lihtsalt tekstikogum; see on teejuht, mis aitab Sul mõista Piibli ajaloolist ja vaimset konteksti ning selle mõju kristlikule teoloogiale. Kas oled valmis avastama "Kiri filiplastele" uusi tahke ja leidma sealt tarkust oma igapäevaelu jaoks?