KIRIKINDAID VIRUMAALT. LÄÄNEPOOLT SERVAST

Kategooria: Käsitöö ja meisterdamine
2000 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.21€
Hetkel pole saadaval
Kas olete kunagi mõelnud, millised nägid välja meie esivanemate käsitööoskused ja kuidas nad oma käsi külma eest kaitsesid? "Kirikindaid Virumaalt. Läänepoolt servast" on raamat, mis viib teid ajas tagasi, et avastada Kirde-Eesti rikkalikku kinnaste valmistamise pärandit.

See teos on tõeline aarete kogum, mis põhineb Eesti Rahva Muuseumi peakataloogi andmetel ja keskendub eelmisel sajandil kogutud vanadele kinnastele. Raamatusse on koondatud hoolikalt valitud teave, mis avab ukse meie kultuurilukku ja käsitöötraditsioonidesse.

Kui huvitud käsitööst või Eesti kultuuripärandist, siis see raamat on just sinule. See ei ole lihtsalt kogum vanadest esemetest, vaid lugu inimestest ja nende loodud käsitööst, mis on kantud läbi aegade. Raamat pakub sulle võimalust õppida tundma meie esivanemate igapäevaelu ja nende oskusi, mis on kujundanud meie kultuurilist identiteeti.

Autor on teinud põhjaliku töö, et tuua esile need ajaloolised käsitööpärlid, mis on osa meie ühisest pärandist. "Kirikindaid Virumaalt. Läänepoolt servast" on kirjutatud armastuse ja austusega meie esivanemate vastu, kelle käsitööoskused ja looming on inspireerinud mitmeid põlvkondi.

Soovitan sul sukelduda sellesse raamatusse, et avastada, kuidas iga kinnas jutustab oma loo – olgu see siis mustrite, värvide või kudumistehnikate kaudu. See on suurepärane võimalus rikastada oma teadmisi ja tunnetada sügavamat sidet Eesti kultuurilooga.